PROCHÁZKA VINICÍ

Vydejte se na smyslovou procházku vinicí s touto svůdnou, svěží vůní. Svrchní tóny citronové a limetkové kůry se mísí s vyzrálými hrozny a vytvářejí intenzivní aroma. Uprostřed se rozvíjí smyslná broskev, listy vinné révy a okvětní lístek fialky, který dodává jemný květinový nádech. Dubové dřevo a bílý cedr v základu umocňují zemitost této hřejivé vůně.

Váha
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
125 Kč 59 Kč od 59 Kč

cruelty free banner web

Všechny naše vosky jsou vyrobeny ze sójového vosku. Sójový vosk je přírodní, obnovitelný zdroj a je biologicky rozložitelný. Hoří čistě, taje velmi pomalu při nižších teplotách a uvolňuje velké množství vůně. Nevypouští škodlivé látky a neobsahuje živočišné produkty.    


INFORMACE O VOSCÍCH:

- dostupné ve dvou velikostech (20g, 50g)
- váha u 50g varianty se může lišit (+-5g)
- k výrobě našich vosků používáme sójový vosk
- používáme vysoce kvalitní vonné oleje s certifikací IFRA
- jedno naplnění aromalampy vydrží vonět 6 - 9 hodin (tj. při dodržení doporučeného množství máte z 50g vonného vosku 30 - 45 hodin vůně)


NÁVOD K POUŽITÍ:
Doporučené množství na jedno použití: 1 nebo 2 dílky (10g - 20g)
Odlomte 1 nebo 2 dílky (10 - 20g), nebo více, podle preferované intenzity vůně a velikosti prostoru a přidejte na vršek aromalampy. Vosk lze tavit opakovaně, dokud přestane vonět.


CO ZARUČUJE CERTIFIKÁT IFRA:
IFRA (International Fragrance Association) je organizace se sídlem ve Švýcarsku, která zajišťuje kvalitu esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Tato organizace na základě vědeckých studií vydává doporučení, v kterých zakazuje či reguluje látky, které by mohly ohrozit zdraví člověka, nebo životní prostředí. Výrobci vůní je dodržovat nemusí, ale ti, pro které je naše zdraví a životní prostředí důležité se podle těchto norem řídí a tím garantují nejvyšší možnou kvalitu a nezávadnost svých produktů. Existuje velký rozdíl v doporučeních IFRA a nařízeních EU. EU reguluje či zakazuje pouze 30 látek a IFRA 90 látek.


BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 23.3.2022
Prostě nádhera.
5
JM Avatar autora | 9.3.2022
Úžasná vůně a dlouho vydrží vonět.
5
SP Avatar autora | 25.2.2022
Příjemná vůně
Zpět do obchodu