RAJSKÁ ZAHRADA

Dokonalá kombinace vůní jablka citronu a eukalyptu. 

20g, 50g

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
125 Kč
Kategorie: Vonné vosky
Položka byla vyprodána…

cruelty free banner web

Všechny naše vosky jsou vyrobeny ze sójového vosku. Sójový vosk je přírodní, obnovitelný zdroj a je biologicky rozložitelný. Hoří čistě, taje velmi pomalu při nižších teplotách a uvolňuje velké množství vůně. Nevypouští škodlivé látky a neobsahuje živočišné produkty.    


INFORMACE O VOSCÍCH:

- dostupné ve dvou velikostech (20g, 50g)
- váha u 50g varianty se může lišit (+-5g)
- k výrobě našich vosků používáme sójový vosk
- používáme vysoce kvalitní vonné oleje s certifikací IFRA
- jedno naplnění aromalampy vydrží vonět 6 - 9 hodin (tj. při dodržení doporučeného množství máte z 50g vonného vosku 30 - 45 hodin vůně)


NÁVOD K POUŽITÍ:
Doporučené množství na jedno použití: 1 nebo 2 dílky (10g - 20g)
Odlomte 1 nebo 2 dílky (10 - 20g), nebo více, podle preferované intenzity vůně a velikosti prostoru a přidejte na vršek aromalampy. Vosk lze tavit opakovaně, dokud přestane vonět.


CO ZARUČUJE CERTIFIKÁT IFRA:
IFRA (International Fragrance Association) je organizace se sídlem ve Švýcarsku, která zajišťuje kvalitu esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Tato organizace na základě vědeckých studií vydává doporučení, v kterých zakazuje či reguluje látky, které by mohly ohrozit zdraví člověka, nebo životní prostředí. Výrobci vůní je dodržovat nemusí, ale ti, pro které je naše zdraví a životní prostředí důležité se podle těchto norem řídí a tím garantují nejvyšší možnou kvalitu a nezávadnost svých produktů. Existuje velký rozdíl v doporučeních IFRA a nařízeních EU. EU reguluje či zakazuje pouze 30 látek a IFRA 90 látek.


BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu